Eiropas Čempionāts Paukošanā Tallinā – 6. sacensību diena

Šodien, 26. februārī Eiropas čempionāta piektajā sacensību dienā, sacensības junioriem paukošanā ar špagu meitenēm un paukošanā ar floreti un zobenu puišiem. Latvija tika pārstavēta paukošanā ar špagu, paukošanā ar floreti un paukošanā ar zobenu.

Šodien uz startu kā pirmās devās meitenes, kur starp 95 dalībniecēm bija četras Latvijas sportistes – Milāna Nesko, Anna Marija Orlova, Sofija Prošina un Valērija Razasconoka. Vēlāk sacensības notika arī puišu konkurencē paukošanā ar floreti, kur starp 89 sportistiem piedalījās arī latviešu sportisti – Maksims Bogdans, Alekss Gafe, Zans Husainovs un Deniss Lebedevs. Uz starta arī devās Andrejs Bistrovs, kurš startēja paukošanā ar zobenu.

Šodien, labāko rezultātu starp mūsu sportistēm uzrādīja Sofija Prošina, kura no apakšgrupas izkļuva ar divām uzvarām un cīnījās par iekļūšanu T64, kur uzvarēja sportisti no Portugāles, ar rezultātu 15 – 3. Prošina iekļuva nākamajā kārtā un tikās ar paukotāju no Izrēlas pret kuru tika piedzīvots zaudējums ar 7 -15. Rezultātā Sofija Prošina izcīnīja 59.vieta.

Annai Marijai Orlovai apakšgrupas sacensībās neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru un rezultātā 78.vieta. Valērija Razasconoka apakšgrupas sacensībās neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, bet rezultātā 87.vieta. Neveiksmīgs starts padevās pārējām paukotājām ar špagu. Milāna Nesko apakšgrupas sacensībās neizcīnīja nevienu uzvaru un rezultātā 93. vieta.  

Par sacensību uzvarētāju kļuva Glorija Klugharde (Gloria KLUGHARDT) no Polijas.

Vēlāk uz starta devās arī paukotāji ar floreti, kur uz starta devās arī mūsu sportisti. Visveiksmīgākais starts padevās Maksimam Bogdanam, kurš no apakšgrupas izkļuva ar trijām uzvarām uzvarām un automātiski kvalificējās T64. Maksims Bogdans nākamajā kaŗtā piedzīvoja zaudējumu pret sportistu no Zviedrijas ar rezultātu 3 – 15, bet rezultātā iegūta 52. vieta.

Aleksis Gafe apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru, bet rezultātā 71. vieta. Zans Husainovs apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru, kas rezultātā deva 78.vietu. . Deniss Ļebedevs apakšgrupas sacensībās neizcīnīja nevienu uzvaru, kas rezultātā deva dalīto 87. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Ādams Jakubovskis (Adam Jakubowski) no Polijas.

Pēdējie uz starta devās paukotāji ar zobenu, kur uz starta arī devās sportists no Latvijas. Andrejs Bistrovs apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru, kas rezultātā deva 69.vietu

Par sacensību uzvarētāju kļuva Marko Mastrullo (Marco Mastrullo) no Itālijas.

Foto : European Fencing Confederation

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts