Eiropas čempionāts Porečā, pirmās dienas rezultāti

Šodien , Eiropas čempionāta pirmajā dienā , tika aizvadītas sacensības kadetiem paukošanā ar špagu kadetiem zēniem un paukošanā ar zobenu kadetēm meitenēm.

Latviju sacensībās parstāvēja Gļebs Čaikovskis, Dmitrijs Nikulins, Daniels Loginovs, Kirils Kuznecovs, Arina Trukšāne un Polina Kašina.

Vislabākais rezultāts šodien Dmitrijam Ņikuļinam 29. vieta, ar četrām uzvarām apakšgrupās un divām uzvarām DE. Pārējiem puišiem, neskatoties uz veiksmīgi pārvarētu apakšgrupu turnīru, zaudējums pirmajās DE cīņās, un attiecīgi Gļebam Čaikovskim 80. vieta, Danielam Loginovam 97. vieta, Kriliam Kuzņecovam 99. vieta, 133 dalībnieku konkurecē. Eiropas Čempion tituls šodien tika šveicietim Teo Bročardam.

Meitenēm pārvarēt pirmo kārtu izdevās tikai Poļinai Kašinai ar trīs uzvarām, tomēr jau pirmajā DE kārtā tika piedzīvots zaudējums un rezultātā 43. vieta. Arīnai Trukšānei, neskatoties uz lielo kolēģu atbalstu, izdevās uzvarēt tikai vienu cīņu apakšgrupās un rezultātā 66. vieta 78 dalībnieču konkurencē. Par Eiropas čempioni paukošanā ar špagu tika kronēta Toscane Teo no Francijas.

Rīt čempionāts turpinās ar sacensībām kadetiem puišiem floretē un meitenēm paukošanā ar špagu. Rīt uz celiņa redzēsim gan tikai vienu Latvijas pārstāvi paukošanā ar špagu Annu Mariju Orlovu.

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts