Latvijas Čempionāts junioriem – Jelgava 2023

Svētdien, 5. februārī Zemgales Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Čempionāts junioriem paukošanā ar špagu un floreti. Sacensības piedalījās 72 sportisiti un tika sacensības aizvadītas uz deviņiem celiņiem.

Sacensības tika atklātas paukošanā ar floreti gan meitenēm, gan puišiem. Par Latvijas čempionu paukošanā ar floreti kļuva Alekss Daniels Gafe, kurš no apakšgrupas izkļuva ar astoņām uzvārām un finālā, uzvarot Maksimu Bogdanu ar rezultātu 15 – 11, bet 3. vietu ieguva Žans Husainovs un Deniss Ļebedevs. 

Tālāk sacensības tika aizvadītas paukošanā ar floreti sievietēm, kur uz startu izgāja 10 meitenes. Par Latvijas Čempioni paukošanā ar floreti kļuva Juta Mālniece, kura no apakšgrupas izkļuva ar četrām uzvarām un automātiski kvalificējās T8. Viņa finālā uzvarēja Polinu Kozlovu ar rezultātu 15 – 13, 3. vietu ieguva Nikola Junele un Karolīna Krastiņa.

Latvijas Čempions paukošanā ar špagu kļuva Artūrs Skadiņš, finālā izcīnīja uzvaru pret Gļebu Čaikovski  ar rezultātu 15-9 un 3.vietu ieguva Gļebs Dacjuks un Matas Medisauskas no Lietuvas.

Par Latvijas čempioni paukošanā ar špagu kļuva Svetlana Trinova no Igaunijas, finālā uzvarot Sofiju Prošinu ar rezultātu  12 – 11, bet 3. vietu ieguva Sofija Zavjalova no Lietuvas un Julia Trinova.

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts