Latvijas Čempionāts 2023 – Daugavpils

Sestdien, 6. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Čempionāts pieaugušajiem visos ieroču veidos un Latvijas Čempionāts U11 vecuma grupā paukošanā ar špagu. Sacensībās piedalījās 108 sportisti un tika aizvadītas uz deviņiem celiņiem.Sacensības tika atklātas paukošanā ar floreti vīriešiem un paukošanā ar zobenu. Par Latvijas čempionu paukošanā ar floreti vīriešiem kļuva Alekss Daniels Gafe, kurš no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām un automātiski kvalificējās T16. Finālā uzvarot Lūkasu Edmundu Teteri ar rezultātu 15 – 6, bet 3.vietu ieguva Natans Baevs un Artūrs Trams.

Paukošanā ar zobenu par Latvijas čempionu kļuva Māris Trukšāns, kurš no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām. Tas ļāva automātiski kvalificēties pusfinālam. Pusfinālā Māris Trukšāns uzvarēja Vadimu Ostrouhovu ar rezultātu 15 – 7. Finālā sportists uzvar Danilu Zepetovu, ar rezultātu 15 – 3, bet 3. vietu ieguva Vadims Ostrouhovs un Jurijs Balonuškovs.

Paukošanā ar špagu par Latvijas čempioni kļuva Sofija Prošina, kura no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām, kas ļāva automātiski kvalificēties T8. Viņa finālā uzvarēja Annu Mariju Orlovu, ar rezultātu 13 – 7, bet 3. vietu izcīnīja Olga Petriuk no Ukrainas un Darja Besecka.

Latvijas Čempionātā U11 vecuma grupā paukošanā ar špagu kļuva Jana Kiricenko, kura no apakšgrupas izkļuva ar sešām uzvarām, kas ļāva automātiski kvalificēties pusfinālam. Finālā Jana Kiricenko uzvarēja Milanu Braževiču ar rezultātu 10 – 5, bet 3. vietu ieguva Jekaterina Meņšikova un Sofija Merņake.

Latvijas Čempionātā U11 vecuma grupā paukošanā ar špagu kļuva Oļegs Puisa, kurš no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām, kas ļāva kvalificēties T8. Finālā sportists uzvarēja Samuelu Morozu ar rezultātu 10 – 7, bet 3. vietu ieguva Timurs Golubevs un Rolands Bebrišs.

Latvijas Čempionātā paukošanā ar floreti kļuva Polina Kozlova. Finālā uzvarēja Karolīnu Krastiņu ar rezultātu 15 -5, bet 3.vietu ieguva Nikola Junele un Ksenija Kuzmina.

Latvijas Čempionātā paukošanā ar špagu kļuva Ernests Cimborevičs. Finālā uzvarēja Alekseju Maļinovski ar rezultātu 15 -13, bet 3. vietu ieguva Gļebs Dacjuks un Daniels Loginovs. 

 

Foto: Agnese Vēze

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts