Eiropas Čempionāts Porečā, junioru individuālās sacensības, trešā diena

Šodien Porečā sacensības paukošānā ar floreti meitenēm un paukošanā ar zobnenu puišiem.

Latvijas pārstāves šodien uz celiņa Emīlija Maslobojeva, Jekaterina Solodkiha, Olga Sitova, Juta Mālniece. Rīts lieliski iesākās Solodkihai, kas no apakšgrupām izkļuva tikai ar vienu zaudējumu un septīto numuru kvalifikācijas tabulā, tāpat arī Mālniecei , tikai divi zaudējumu un divpadsmitais numurs kvalifikācijā, kas nodrošināja automātisku iekļūšanu T32. Diemžēl pirmās cīņas DE abām bija neveiksmīgas, rezultāta 19.vieta Solodkihai un 22.vieta Mālniecei. Pavisam neveiksmīga diena Sitovai, neizdevās uzvarēt nevienu pretinieci kvalifikācijā, rezultātā turnīrā 61.vieta 62 dalībnieču konkurencē. Maslobojeva ar vienu uzvaru apakšgrupā arī nekvalificējās izslēgšanas turnīram un kopvērtējumā 51.vietā.

Paukošanā ar floreti itāliešu dueli uzvarēja un par Eiropas čempioni kļuva Martina Favaretto. Puišiem savukārt zobencīņās uzvarēja Vasils Humens no Ukrainas, finālā pieveicot itāli Luku Fjoretto.

Rītdien sākas komandu sacensības. Latvijas pārstāvjiem brīvdiena, jo junioru konkurencē mums ir tikai viena komanda, kas startēs sacensību noslēdzošajā dienā, parīt.

 

Foto: EFC BizziTeam

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts