Eiropas Čempionāts Paukošanā Tallinā – 5. sacensību diena

Šodien, 25. februārī Eiropas čempionāta piektajā sacensību dienā, sacensības junioriem paukošanā ar špagu puišiem un paukošanā ar floreti un zobenu  meitenēm. Latvija tika pārstavēta paukošanā ar špagu un paukošanā ar floreti.

Šodien uz startu kā pirmie devās puiši, kur starp 107 dalībniekiem četri Latvijas sportisti – Gļebs Čaikovskis, Artūrs Skadiņš, Daniels Loginovs un Gļebs Dacjuks. Vēlāk sacensības notika arī sieviešu konkurencē paukošanā ar floreti, kurās starp 76 sportistēm piedalījās ar latviešu sportistes – Juta Mālniece, Karolīna Krastiņa un Nikola Junele.

Šodien, labāko rezultātu starp mūsu sportistiem uzrādīja Daniels Loginovs, kas no apakšgrupas izkļuva ar trīs uzvarām un automātiski kvalificējās T64, Loginovs cīnījās par iekļūšanu T32, kur uzvarēja sportistu no Izrēlas ar  rezultātu 15 – 10. Nākamajā kārtā sportists piedzīvoja zaudējumu 8-15 pret Igaunijas sportistu. Rezultātā Daniels Loginovs ieguva 14.vietu. 

Neveiksmīgs starts padevās pārējiem paukotājiem ar špagu. Gļebs Čaikovskis apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru un rezultātā 91. vieta. Artūrs Skadiņš apakšgrupas sacensībās neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru un rezultātā 102.vieta. Gļebam Dacjukam apakšgrupas sacensībās neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, bet rezultātā 106.vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Jonatans Kohens (Yonatan Cohen) no Izrēlas.

Šodien, labāko rezultātu starp mūsu sportistēm uzrādīja Juta Mālniece, kas no apakšgrupas izkļuva ar četrām uzvarām un cīnījās par iekļūsanu T64, kur uzvarēja sportisti no Portugāles ar rezultātu 15 – 13. Nākamajā kārtā sportiste piedzīvoja zaudējumu 14-15 pret Rumānijas sportisti. Rezultātā Juta Mālniece ieguva 25.vietu. 

Neveiksmīgs starts padevās pārējām paukotājām ar floreti. Karolīna Krastiņa apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru un rezultātā 62. vieta. Nikola Junele apakšgrupas sacensībās izdevās izcīnīt vienu uzvaru un rezultātā 67.vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Džulia Amore (Giulia Amore) no Itālijas.

 

Foto: European Fencing Confederation

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts