Eiropas čempionāts paukošanā Tallinā – 4. sacensību diena

Šodien, 24. februārī ceturtajā dienā komandu sacensības kadetiem paukošanā ar špagu meitenēm un paukošanā ar floreti un zobenu  puišiem. Latvija tika pārstavēta paukošanā ar špagu un paukošanā ar floreti.

Sacensības tika atklātas ar paukošanos ar špagu, Latviju pārstāvēja: Sofija Prošina, Anna Platkova, Ilona Boronenko un Aleksandra Jegorova.  Mūsu sportistes pirmajā kārtā cīnījās par iekļūšanu T16, kur izdevās uzvarēt paukošanas komandu no Čehijas ar rezultātu 45 – 37. Nākamajā kārtā sportistes piedzīvoja zaudējumu 19 – 45 pret sportistēm no Ungārijas. Rezultātā sportistes izcīnīja 16.vietu. Par sacensību uzvarētāju kļuva, paukošanā ar špagu komanda no Ungārijas.

Vēlāk uz starta devās mūsu puišu komanda, paukošanā ar floreti, Latviju pārstāvēja: Reinis Ābele, Markuss Zdors, Martins Gainutdinovs un Maksims Bogdans. Sportisti jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu 36 – 45 pret sportistiem no Grieķijas, bet rezultātā izcīnīta 17.vieta. Par sacensību uzvarētāju paukošanā ar floreti kļuva komanda no Itālijas.

Foto: European Fencing Confederation

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts