Nervus kutinošās cīņās Latvijas izlase izcīna sudrabu kadetu ieskaites turnīrā Poznaņā

11-12.janvārī , Polijas pilsētā Poznaņā, norisinājās kārtējais kadetu ieskaites turnīrs un meiteņu komanda (Juta Mālniece, Karīna Elizabete Ramane Bendika, Olga Sitova un Gabriela Sinkoviča) ved mājās sudraba godalgas.

Jāska gan , ka nedēļas nogale iesākās pavisam neveiksmīgi. Sestdienas individuālājās scensībās labākais rezultāts Jutai Mālniecei – 67. vieta. Pārējās meitenes netika pat pirmajā simtā , attiecīgi 102. vieta Olgai Sitovai , 153. vieta Karīnai Elizabetei Ramanei Bendikai un 154. vieta Gabrielai Sinkovičai. Rezultāti diezgan depresīvi, bet nekas nav bedzies kamēr turnīrs nav beidzies un komandā ir spēks.

Svētdienas rītā meitenes parādīja uz ko ir patiesībā ir spējīgas. Latvijas izlase rangā šobrīd atrodas 14.vietā , līdz ar to 40 komandu konkurencē, pirmo cīņu varēja izlaist. Pirmajā cīņā ar Vācijas 5 komandu, latvietes sākumā krietni iebuksēja un iepalika , pat ar -5 punktiem, tomēr cīņas izskaņā Sitova un Mālniece nokārtoja visas neskaidrības un rezultātā uzvara 45:39. Nākamājās trīs cīņās pret Francija 3, Polija 1 un Lielbritānija 1, treneriem un līdzjutējiem nervi tika pakutināti pamatīgi , jo uzvaras tikai ar 1 punkta pārsvaru. Finālcīņā bija jātiekas ar Vācijas 1 izlasi un diemžēl spēki bija izsīkuši un līdz zeltam neizdevās aizsniegties, vācietes uzvarēja ar 44:30.

Apsveicam meiteņu komandu ar lielisku sniegumu un gaidām turpmākos panākumus.

 

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts