Eiropas Čempionāts paukošanā Tallinā – 3. sacensību diena

Šodien, 23. februārī Eiropas čempionāta trešajā dienā komandu sacensības kadetiem paukošanā ar špagu puišiem un paukošanā ar floreti un zobenu  meitenēm.

Sacensības tika atklātas ar paukošanos ar špagu, Latviju pārstāvēja: Arčibalds Gailis, Aleksejs Malinovskis, Daniils Zamkovojs un Ņikita Anisko. Mūsu sportisti jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu 39 – 45 pret sportistiem no Igaunijas. Rezultātā sportisti izcīnīja 17.vietu. Par sacensību uzvarētāju kļuva, paukošanā ar špagu komanda no Ungārijas.

Vēlāk uz starta devās meiteņu komandas, paukošanā ar floreti, Latviju pārstāvēja: Liene Ābele, Juliana Semarova, Polina Kozlova un Karolīna Krastiņa. Sportistes jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu 27 – 45 pret sportistēm no Vācijas, bet rezultātā izcīnīta 13.vieta. Par sacensību uzvarētāju paukošanā ar floreti kļuva komanda no Itālijas.

Sacensību trešā diena tika noslēgta paukošanā ar zobenu, kur arī cīnījās mūsu sportistes – Jeļena Piskunova, Marija Sinakova un Marija Papova. Mūsu meitenes jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu sportistēm no Francijas ar rezultātu 16 – 45. Rezultātā meitenes izcīnīja 14.vietu, bet zelta medaļu izcīnīja sportistes no Rumānijas. 

 

Rīt, uz starta dosies arī komandas.

Foto: European Fencing Confederation

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts