Junioru pasaules kausa posms Mēdlingā

Nedēļas nogalē Mēdlingā (Austrija) norisinājās kārtējais pasaules kausa posms paukošanā ar floreti junioriem, kas bija arī pēdējais treniņstarts pirms gaidāmā Eiropas čempionāta.

Latviju šajās sacensībās pārstavēja Emīlija Maslobojeva, Jekaterina Solodkiha, Olga Sitova, Juta Mālniece un treneris Toms Stašulāns. Individāli labākais rezultāts Jutai Mālniecei 29. vieta. Emīlija Maslobojeva 47. vieta. Jekaterina Solodkiha 51. vieta. Olga Sitova 103. vieta, 112 dalībnieku konkurencē.

Komandu startā, kur gan nestartēja Juta Mālniece,  jau pirmajā cīņā tikšanās ar Francijas izlasi un sagrāve ar rezultātu 44:24. Kopvērtējumā Latvijai 10. vieta no 13 komandām.

Sacensību oficiālie rezultāti

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts

4 Thoughts to “Junioru pasaules kausa posms Mēdlingā”

 1. Alona

  Labs raksts, tikai neprecīzs, jo Tomam Stašulānam ar Jutu Mālnieci nav nekāda sakara! Un sacensībās Jutu pavadīja viņas trenere Anna Anaņina, nevajag pierakstīt citam trenerim viņas nopelnus. Lai Stašulāna kungs lepojas ar to, ka pēdējo gadu laikā ir panācis, ka komanda ir kvalificējušies pēdējā vietā.

  1. Paukosana.TV

   Tiem, kas nav lietas kursā par paukošanu : tā ir pirmā komanda meitenēm junioru kategorijā pēdējo 100 (varbūt mazliet neprecīzi:) gadu laikā . Sākums vienmēr ir no pēdējās vietas.

 2. Aigars

  51. vieta Jekaterinai? Kas vispār šie par rezultātiem? Treneriem nav nedaudz kauns?

  1. Paukosana.TV

   Aigar , ceru ka varat demonstrēt labākus rezultātus. Labprāt uzrakstītu par jūsu sasniegumiem.

Comments are closed.