Eiropas Čempionāts Porečā, sākas junioru sacensības

Šodien Porečā individuālās sacensības paukošanā ar špagu un zobenu junioriem. Latviju pārstāvēja divi kadetu komandas dalībnieki Gļebs Čaikovskis un Dmitrijs Ņikuļins.

Abiem pa divām uzvarām atlases kārtā, tomēr Dmitrijam Ņikuļinam koeficients diemžēl nebija labvēlīgs un nācās samierināties ar pirmo pozīciju izslēgto sportistu sarakstā, rezultātā 80.vieta . Ģļebam Čaikovskim veicās mazliet labāk un izdevās pārvarēt pirmo kārtu , tomēr pirmajā DE cīņā zaudējums  ar 15:14 Bulgārijas pārstāvim un rezultātā 71.vieta. Jāsaka gan, ka kadetu starti junioru konkurencē tiek izmantoti vairāk pieredzes gūšanai un uz augstiem rezultātiem cerēt vēl pāragri.

Par Eiropas čempionu paukošanā ar špagu kļuva Jegors Lomaga no Krievijas. Paukošanā ar zobenu ar pārliecinošu finālrezultātu 15:6 uzvarēja talantīgā bulgāriete Joanna Ilieva.

Rītdien sacensības turpinās Anna Marija Orlova paukošanā ar špagu junioriem. Porečā ir ieradušāš arī floretistes Emīlija Maslobojeva, Jekaterina Solodkiha, kas startēs junioru konkurencē individuāli un komandā. Paukošanā ar floreti puišiem Latvijas pārstāvēta netiks, jo vīrusu panika tomēr dažus ir nobiedējusi. Sacensības gan joprojām norisinās pēc plāna, organizatori seko līdzi situācijas attīstībai un vismaz pagaidām panikai nav iemesla.

Kā arī Porečā ir ieradies kāds īpašs komandas pārstāvis, tāpēc gaidiet nelielu foto reportāžu no sacensību aizkulisēm.

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts