Eiropas čempionāts Tallinā – 2. sacensību diena

Sacensību otrajā dienā, 22. februārī, Tallinā sacensības tika aizvadītas paukošanā ar špagu sievietēm, floreti un zobenu vīriešiem. Šodien Latviju pārstāvēja deviņi sportisti.

Visveiksmīgākais starts padevās Sofijai Prošinai, kura izcīnīja sudraba medaļu paukošanā ar špagu. Sofija Prošina no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām. Tālāk, mūsu sportistei izdevās uzvarēt visas pretinieces, bet finālā tika piedzīvots zaudējums ar 6 – 15 pret sportisti no Ukrainas un rezultātā sudraba medaļa – Eiropas čempionātā.

Annai Platkova no apakšgrupas izkļuva ar divām uzvarām un cīnījās par iekļūšanu T64, kur uzvarēja sportisti no Austrijas ar pārliecinošu rezultātu 15 – 9, bet  nākamajā kārtā piedzīvoja zaudējumu pret Ukrainas sportisti ar rezultātu 2 – 15. Sportiste ieguva 63. vietu starp 99 sportistiem. Pa visam neveiksmīgs starts paukošanā ar špagu padevās Ilonai Boronenko, kurai rezultātā dalīta 76. vieta. Tāpat neveiksmīgs starts padevās arī Aleksandrai Jegorovai, apakšgrupā piedzīvoti četri zaudējumi, kur rezultātā iegūta 80.vieta.

Vēlāk uz starta devās arī paukotāji ar floreti, kur uz starta devās arī mūsu sportisti. Visveiksmīgākais starts padevās Maksimam Bogdanam, kurš no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām un cīnījās par iekļūšanu T32, kur rezultātā Maksims Bogdans uzvarēja sportistu no Zviedrijas ar rezultātu 15 – 10, iekļūstot nākamajā kārtā. Mūsu sportists arī nakāmajā kārtā izcīnīja uzvaru pret sportistu no Čehijas ar rezultātu 15 – 8. Cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, tika piedzīvots zaudējums pret Ungārijas sportistu ar 2 – 15, bet rezultātā iegūta 11. vieta.

Markuss Zdors apakšgrupas sacensībās izcīnīja vienu uzvaru un rezultātā 69. vieta. Mūsu sportists Reinis Ābele apakšgrupas sacensībās uzvarēja vienu pretinieku un rezultātā tika iegūta 77. vieta. Šajās sacensības neveiksmīgs starts padevās Martinam Gainutdinovam, kuram apakšgrupas sacensībās seši zaudējumi un rezultātā 79.vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Mattia Rubins (Mattia Rubin) no Ungārijas.

Pēdējie uz starta devās paukotāji ar zobenu, kur starp 77 sportistiem, piedalījās arī sportists no Latvijas – Jegors Kuprijanovs. Diemžēl, neveiksmīgs starts un apakšgrupas sacensībās piedzīvoti seši zaudējumi un rezultātā sportistam 69.vieta.

Par sacensību uzvarētāju paukošanā ar zobenu kļuva Oskars Vajda (Oszkar Vajda) no Ungārijas.

Rīt, uz startu dosies komandas, kur arī piedalīsies Latvijas komandas. 

Foto: Eesti Vehklemisliit

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts