Pasaules čempionāts Toruņā. Zobens

Pirmās trīs dienas bija rezervētas junioriem un kadetiem paukošanā ar zobenu individuāli un junioriem komandās. Šāda privilēģija zobenistiem tika atvēlēta, jo šis ieroča veids ir ļoti aktīvs un spēj piesaistīt TV skatītājus ekrānam. Un protams pirmajā dienā notiek arī atklāšanas ceremonija, kas piesaista visvairāk preses, mēdiju un arī skatītāju uzmanību. Latviju kadetu konkurencē pārstāvēja Anna Mikuļeviča, Poļina Kašina un Andrejs Bistrovs treneru Semjona un Aleksandra Zeļikoviču uzraudzībā.

Jāsaka gan, ka šiem sportistiem tik augsta līmeņa sacensību pieredze ir neliela, tāpēc cerēt uz augstiem rezultātiem ir pāragri. Tomēr neliels pozitīvs pārsteigums sanāca. Ja Poļina Kašina un Andrejs Bistrovs ar vienu uzvaru kvalifikācijas kārtā, noslēdza sacensības attiecīgi 70. un 96. vietā, tad Anna Mikuļeviča tomēr saņēmās un izcīnija  divas uzvaras apakšgrupā, otrajā cīņā ar lielu pārliecību sagraujot grupas kolēģi, francijas sportisti. Ar to pietika “iešmauktu” T64 , kaut arī nevisai komfortablā pozīcijā, turpinājumā pretī dabūjot spēcīgu pretinieku, japānieti Seri Osaki , kas pēc grupu turnīra kvalificējās 8. vietā. Cīņā Mikuļeviča parādīja raksturu un lai arī diezgan smagi , bet tomēr izcīnija uzvaru ar 15:13. Diemžēl nākamajai cīņai vairs enerģijas un pārliecības nepietika un rezultātā 32. vieta. Kas gan objektīvi nav slikts rezultāts, bet tomēr ar nelielu mazuma piegaršu.

 

Čempiona titulu paukošanā ar zobenu junioru konkurencē izcīnija Alina MIKHAILOVA (RUS) un Lorenzo ROMA (ITA), kadetiem pārāki bija  Luca SZUCS (HUN) un Vasyl HUMEN (UKR).  Junioru komandu sacensībās titluls ungāru meitenēm un itāļu puišiem.

Oficiālie sacensību rezultāti.

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts