Eiropa Čempionāts Porečā, trešās dienas rezultāti

Ir noslēgusies trešā sacensību diena. Šodien programmā florete kadetēm un zobens kadetiem. Latviju šodienas cīņās pārstāvēja Juta Mālniece, Karīna Elizabete Ramane Bendika, Olga Sitova.

Rīts iesākās labi visām trim Latvijas pārstāvēm ar vieksmīgu tikšanu ārā no apakšgrupu turnīra. Mālniece zaudēja tikai vienu cīņu, Ramanei-Bendikai un Sitovai pa divām uzvarām, bet arī tas bija pietiekami, lai turpinātu sacensības. Juta Mālniece automātiski kvalificējās T64, kamēr Sitovai un Ramanei Bendikai pirmās DE cīņas bija par iekļūšanu T64. Ja Sitova savu pretinieci sagrāva ar 15:1, tad Ramane-Bendika parūpējās par pamatīgu drāmu, pēdējā brīdī izlīdzinot rezultātu un izcīnot uzvaru tikai papildminūtē. Diemžēl tālākās cīņas abām beidzās neveiksmīgi un attiecīgi Ramane- Bendika ierindojās 62.vietā, Sitova 59.vietā. Arī Juta Mālniece veiksmīgi uzvarēja pirmo DE cīņu un piedzīvoja zaudējumu otrajā un rezultātā 24.vieta.

Šodienas uzvarētāja paukošanā ar floreti talantīgā itāliete Matilde Kalvanese, paukošanā ar zobenu uzvarētājs Kolins Hīčkoks no Vācijas.

Rītdien pirmās komandu sacensības un uz celiņa dosies Latvijas kadetu špagas komanda. Ir izcēlies neliels satraukums saistībā ar jaunāko informāciju par koronavīrusa izplatību Itālijā. Neviens saslimšanas gadījums Horvātijā nav konstatēts, tomēr arī Horvātija šajā sakarā ievieš piesardzības pasākumus. Tas gan pagaidām netraucē sacensību norisei un viss notiek pēc plāna, arī robežas paliek atvērtas un pēc šobrīd esošās informācijas neviena tuvākā lidosta pagaidām nav slēgta.

 

Foto: BizziTeam

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts