Eiropas Čempionāts Porečā, komandu sacensības, pirmā diena

Šodien Porečā pirmā diena kadetu komandu sacensībās. Programmā sacensības paukošanā ar špagu zēniem, ar floreti zēniem un ar zobenu meitenēm.

Latviju šodien komandu sacensībās pārstāvēja Gļebs Čaikovskis, Dmitrijs Nikulins, Daniels Loginovs un Kirils Kuzņecovs. Komanda, kas ir startējusi kopā tikai dažās sacensībās, šodien parādīja lielisku cīņas sparu un saliedētību, neskatoties uz pamatīgu drāmu uz celiņa. Tā pirmajā cīņā tika pieveikta Čehijas izlase ar rezultātu 45:42, kas garanēta vietu T16. Diemžēl nākamais pretinieks Ukrainas izlase izrādījas krientni pārāka un zaudējums par iekļūšanu labāko astotniekā ar 35:45. Cīņās par 9-16 vietu sadalījumu pretī stājās Polijas uzlase, cīņa bija smaga, ik pa brīdim vadībā, ar dažu punktu pārsvaru atradās gan viena gan otra komanda. Diemžēl gan tiesāšanas neveiklības gan arī kļūdas maksāja uzvaru un poļi uzvarēja ar rezultātu 40:39. Nākamais pretinieks Baltkrievijas izlase gan centās, bet tomēr latvieši izrādījas pārāki ar rezultātu 45:37. Cīņās par  13-14 vietu ar Somijas izlasi atkal dramatisks duelis, gan somi gan latvieši ik pa laikam izvirzījās vadībā, tomēr pārsvaru nevienam noturēt neizdevās. Uzvara tika izrauta burtiski pēdējās sekundēs, somi gan izmisīgi mēģīnāja atspēlēties tomēr neveiksmīgi. Rezultāts 45:44. Kopvērtējuma Latvijas izlasei 13. vieta 31 komadas konkurencē. Čempionu tituls špagā Itālijas izlasei.

Paukošanā ar floreti finālduelī Krievija:Itālija  pārāki izrādījas Krievijas sportisti, savukārt paukošnā ar zobenu interesantā cīņā Ungārijas izlase uzvarēja Krievijas sportistes.

Rītdien uz celiņa Porečā Latviju pārstāvēs Juta Mālniece, Karīna Elizabete Ramane Bendika, Olga Sitova, komadu sacensībās paukošanā ar floreti.

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts