Mazie daugavpilieši ievāc pavasara medaļu ražu Igaunijā

Pagājušajā nedēļas nogalē Hāpsalu, Igaunijā norisinājās Igaunijas meistarsacīkstes paukošanā ar špagu. Viesos bija ieradušies arī paukotāji no Latvijas un kā jau ierasts bez godalgām mājās daugavpilieši nebrauca.

Ar tikai vienu zaudējumu apakšgrupās un ļoti pārliecinošu sniegumu izslēgšanas kārtā meiteņu U12 konkurencē pirmo vietu izcīnija Valērija Sloboda.

Kopumā 29 dalībnieku konkurencē 9. vieta  Poļinai Paramonovai, 12. vieta Annai Platkovai.

Savukārt zēniem, U12 grupā, Mārtiņš Magomedovs tikai pusfinālā atzina Igaunijas paukotāju pārākumu un rezultātā godalgotā 3.vieta

Kolēģiem, 26 dalībnieku konkurencē, 7. vietā Maksims Lasijs, 15. vieta Danielam Mihejevam.

Savukārt komandu sacensībās, mājiniekiem nebija argumentu un daugavpilieši gan meiteņu gan zēnu konkurencē mājās  ceļoja ar uzvarētāju kausiem.

8 komadu konkurencē meitenes (Valērija Sloboda, Poļina Paramonova, Anna Platkova) ar rezultātu 45:9 sagrāva Tartu Kalev IV komadu, pusfinālā Tartu Kalev I arī nespēja izrādīt nopietnu pretestību 45:33 un tikpat pārliecinošs fināls pret Põhjakotkas , 45:33.

Zēniem (Mārtiņš Magomedovs, Maksims Lasijs,  Daniels Mihejevs) komandu sacensībās kopumā piedalījās 5 komandas. Pirmajā cīņā uzvara pret Tallinna Mõõk 45:40 un finālā uzvara pār SBSK Draakon ar 45:23.

Sportistus sacensībām sagatavoja treneri Jūlija Vansoviča,  Aleksandrs Pļaskins un Sergejs Pavlovs.

Oficālie sacensību rezultāti

Foto: https://vehklemisliit.ee/ un treneru arhīvs.

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts