Eiropas Čempionāts Porečā, noslēdzas sacensības kadetiem

Šodien Eiropas čempionāta programmā komandu sacensības paukošanā ar špagu un floreti meitenēm un paukošanā ar zobenu zēniem. Latvija šodien tika pārstāvēta ar floretes komandu.

Pirmajā cīņā pretinieces bija Ukrainas floretistes, kuras ,ar individuālo sacensību bronzas godalgas ieguvēju Olgu Sopitu enkura lomā, nebija mūsu meitenēm pa spēkam pieveikt. Likumsakarīgs zaudējums 44:24. Ukrainas izlase šodien izcīnija bronzas medaļas. Nākamās pretinieces Čehijas izlase arī nebija pa spēkam, zaudējums ar 40:44. Nākamajās divās cīņās par vietu sadalījumu tabulā veicās daudz labāk. Spānijas izlase tikai pieveikta ar rezultātu 45:34 un Nīderlandes izlase ar 41:35. Rezultātā 13.vieta 18 komandu konkurencē. Eiropas čempiona tituls paukošanā ar floreti Krievijas izlasei, kas finālā pieveica itālietes.

Paukošanā ar zobenu par Eiropas čempioniem kļuva Francijas izlases paukotāji finālā pieveicot Itālijas izlasi, paukošanā ar špagu uzvarēja Itālijas paukotājas finālā pieveicot Izraēlas izlasi.

Šodien bija arī pēdējā diena Eiropas kadetu čempionātā. Porečā turpina ierasties sportisti,kas startēs junioru konkurencē. Rītdienas programmā špaga puišiem un zobens meitenēm individuāli. Latvija gan būs pārstāvēta tikai paukošanā ar špagu, startēs Gļebs Čaikovskis un Dmitrijs Nikulins.

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts