Alekss Daniels Gafe izcīna 3.vietu paukošanas maratonā Parīzē

Pagājušajā nedēļas nogalē Parīzē norisinājās tradicionālais floretes maratons un šoreiz uz goda pjedestāla U14 konkurencē Alekss Daniels Gafe.

Nedēļas nogalē d’Gafe un trīs musketieri, kuru lomās šoreiz bija Mārcis Fricbergs, Nikola Junele  un Valters Kaulakāns, bija devušies uz Parīzi, piedalīties floretistu maratonā .  “Maratons” sacensību nosaukumā gan nenozīmē, ka paukotāji bija sapulcējušies paskriet pa Elizejas laukiem, nebūt nē.  Intensīvā nedēļas nogale un ne gluži ierastais starptautisko paukošanas sacensību formāts, kvalifikācijas sacensības pirmājā dienā, un cīņa par katru vietu T64 un T32, padara šo turnīru gandrīz vai par maratonu divu dienu garumā.

Pagājušjā gadā šajā pašā turnīrā Gafe izcīnija 16 vietu, tad nu šoreiz iepriekšējā gada pieredze un ieguldītais darbs rezultējās turnīra trofejā. Veiksmīgi aizvadījis turnīru līdz pat pusfinālām , pusfinālā Gafe piedzīvoja nepatīkamu zadējumu ASV sportistam Dajālam Singam, taču cīņā par 3.vietu spēja saņemties un uzvarēt Singa komandas biedru Alessio Fukudu. Neslikts rezultāts arī Valteram Kaulakānam , 20.vieta. Nikola Junele pirmajā dienā izcīnija 80.vietu , otrajā dienā sacensību dienā 95.vietu. Mārcis Fircbergs pirmajā dienā palika tikai 117. vietā , līdz ar to otrās dienas sacensībās nepiedalījās.

Pirms sacensībām, kā ierasts, tika organizēta divu dienu treniņu nometne pasaules ranga trenera vadībā. Šoreiz nomentes vadīšana tika uzticēta Stefano Čerioni, kas ir 1998. gada Seulas olimpisko spēļu čempions, bijis gan pie Itālijas gan Krievijas izlašu stūres un šobrīd trenē vadošos ASV sportistus.

 

Foto: Paukosana.TV treneru arhīvs

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts