Juta Mālniece izcīna 3.vietu kadetu ieskaites turnīrā Poznaņā

Šī nedēļas nogale Latvijas kadetu izlasei sākusies ar veiksmīgu startu ieskaites turnīrā Poznaņā (Polija) un Juta Mālniece mājās vedīs Ādama Mickeviča Universitātes kausu par izcīnīto 3. vietu individuālajās sacensībās.

Uz Poznaņu šajā nedēļās nogalē, ar treneriem Annu un Vladimiru Anaņiniem, ir devušās 7 paukotājas, Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece, Emīlija Maslobojeva,  Anastasija Parhomenko, Olga Sitova, Karīna Elizabete Ramane Bendika un Gabriela Sinkoviča.

 

Individuālajās sacensībās 12. janvārī, rīts ļoti veiksmīgi iesākās gan Jekaterinai Solodkihai gan Jutai Mālniecei, kas abas kvalifikācijas sancensībās uzvarēja visas cīņas. Solodkiha DE kvalificējās ar 2. numuru savukārt Mālniece ar 6. numuru, kas ļāva cerēt, ka meitenes varētu sagādāt kādu patīkamu pārsteigumu arī šoreiz. Arī  Emīlija Maslobojeva, Anstasija Parhomenko, Olga Sitova un Gabriela Sinkoviča tika pāri kvalifikācijas cīņām un turpināja sacensības. Kvalifikāciju nepārvarēja Karīna Elizabete Ramane Bendika, ierindojoties 168. vietā.

Turpmākajās cīņās Jekaterina Solodkiha, kā jau izlases līderei pienākas, sagrāva 3 no savām pretiniecēm ar pamatīgu rezultāta pārsvaru, škiet cenšoties viest respektu pret Latvijas izlasi. Diemžēl tas neiedarbojās uz Jaunzēlandes sportisti Lenu Jacob, kas jau cīņā par T16 bija apstādinājusi Emīliju Maslobojevu, un cīņā par labāko astotnieku Solodkihai nācās piekāpties jaunzēlandietei ar rezultātu 12:15. Tikmēr Juta Mālniece ne tik graujoši , bet tomēr pārliecinoši, devās pjedestāla virzienā, uzvarot Sigapūras, Ukrainas, Polijas, Rumānijas un Ungārijas sportistes, pēdējā cīņā piekāpjoties šo sacensību uzvarētājai Annie Lin no Kanādas ar rezultātu 9:10 un izcīnot 3.vietu.

Jau rīt ar nepacietību gaidām komandu startus.

Rezultāti 195 dalībnieču konkurencē :

3. vieta Juta Mālniece
NG Chloe Wanyi (SGP) 15:8
YEROFIEIENKO Anastasiia (UKR) 15:8
LISZKA Aleksandra (POL) 15:4
CORBU Emilia (ROU) 14:12
NEKIFOR Erika (HUN) 15:8
LIN Annie (CAN) 9:10

9. vieta Jekaterina Solodkiha
ZIOBROWSKA Natalia (POL) 15:1
HUDKOVA Karyna (BLR) 15:6
ULASAVA Darya (BLR) 15:0
JACOB Lena (NZL) 12:15

21. vieta Emīlija Maslobojeva
NAZARAVA Anastasiya (BLR) 15:6
SOFRAN Teodora (ROU) 15:12
JACOB Lena (NZL) 8:15

81. vieta Gabriela Sinkoviča
LACHMAN Antonina (POL) 11:15

97. vieta Anastasija Parhomenko
MATIC Anja (SWE) 11:15

112. vieta Olga Sitova
BEKALARCZYK Katarzyna (POL) 15:9
WU Catherine (CAN) 3:15

168. vieta Karīna Elizabete Ramane Bendika

Sacensību oficiālie rezultāti : http://fencingscore.pl/tournaments/2019pepoznan/index.htm

Foto: Paukosana.TV treneru arhīvs

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts