Kadetu ieskaites turnīrs Meilānā, Francija

Šī nedēļas nogale kadetiem bija diezgan darbīga. Kamēr floretistes cīnījās par trofejām Polijā, Francijas pilsētā norisinājās kadetu ieskaites turnīrs paukošanā ar zobenu, kur arī bija devušās mūsu meitnes, noskaidrot, kas jauns paukošanas un musketieru dzimtenē Francijā.

Turnīrā, kurā startēja 108 paukotājas no 10 valstīm , piedalījās arī Ieva Perlovska un Anna Mikuļeviča. Kvalifikāciju abas aizvadīja veiksmīgi, tikai viens zaudējums kvalifikācijas cīņās abām. Ar to pietika, lai automātiski kvalificētos T64.  Arī nākamā cīņa par iekļūšanu T32 abām bija veiksmīga, tomēr cīņā par labāko sešpadsmitnieku , kur gan Ievai gan Annai pretī stājās farncūzietes, pārsvars bija pretinieču pusē. Ieva Perlovska turnīru noslēdza 19. vietā , savukārt Anna Mikuļeviča 22.vietā. Turnīra noslēgumā neviens nespēja parādīt nopietnu pretestību mājiniecēm un rezultātā , gan trofejas gan arī pirmās 12. vietas ieņēma Francijas pārstāves.

Rezultāti

19. vieta Ieva Perlovska
WESTWELL Amy (GBR) 15:9
FAVAND Mathilde (FRA) 10:15

22. vieta Anna Mikuļeviča
REICHEN Stella (FRA) 15:7
ESSOMBA Lorina (FRA) 9:15

Sacensību oficiālie rezultāti : https://www.eurofencing.info/competitions/latest-results/case:competitions/tournamentId:585

Foto: Paukosana.TV sportistu privātais arhīvs

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts