Latvijas Čempionāts paukošanā – Daugavpils 2022

Šī gada 7. maijā, Daugavpils OC norisinājās Latvijas  čempionāts paukošanā visos ieroču veidos pieaugušajiem, kopumā sacensībās piedalījās 87 sportisti un sacensības tika aizvadītas  uz deviņiem celiņiem. 

Sacensību diena iesākās ar špagu vīriešiem, floreti sievietēm un zobenu vīriešiem. Vēlāk uz startu arī devās florete vīriešiem un špaga sievietēm.                                                

Par Latvijas čempionu paukošanā ar zobenu kļuva Māris Trukšāns, finālā pieveicot Igoru Olisevecu ar rezultātu 15 – 10, 3. vietā Aleksejs Radčenko

Par Latvijas čempionu paukošanā ar špagu kļuva Daniels Loginovs, kurš no apakšgrupas izkļuva ar piecām uzvarām un automātiski kvalificējās T16. Daniels Loginovs finālā pieveica  Vitāliju Karpačovu ar rezultātu 13-12, 3. vietu ieguva Jurijs Sjanita un Gints Baķis.

Par Latvijas čempioni sieviešu konkurencē paukošanā ar floreti kļuva Emīlija Maslobojeva, finālā pieveicot Jutu Mālnieci ar rezultātu 15-11, 3. vietu ieguva Karolīna Krastiņa un Olga Sitova.

Par Latvijas čempionu paukošanā ar floreti kļuva Alekss Daniels Gafe, finālā uzvarot Žanu Husainovu ar rezultātu 15-8, 3. vietu ieguva Natans Baevs un Valters Kaulakāns.

Par Latvijas čempioni paukošanā ar špagu kļuva Aleksandra Sjanita, finālā uzvarot Kateržina Kreiči ar rezultātu 14-13, 3.vietu ieguva Jana Vilcāne un Sofija Prošina.

Apsveicam sportistus !

Rīt, 8. maijā uz startu dosies  špaga juniori vīrieši, špaga veterāni un špaga juniori sievietes.

Rezultāti online : http://paukosana.tv/results/live/

 

Elizabete Balčus/Paukosana.TV

Foto : Agense Vēze

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts