Latvijas Čempionāts paukošanā junioriem un veterāniem – DAUGAVPILS 2022

Svētdien, 8. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā ar špagu junioriem un pirmo reizi sacensību ietvaros norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā ar špagu veterāniem 40+ kategorijā. Sacensībās piedalījās 59 dalībnieki un tika aizvadītas uz deviņiem celiņiem.

Veterānu sacensībās 40+ kategorijā  uz startu izgāja seši sportisti, kur starp dalībniekiem arī bija Olimpisko spēļu dalībnieces – Jūlija Vansoviča un Jeļena Maļuka. No olimpietēm viss veiksmīgākā bija Jūlija Vansoviča, kura ieguva augsto 3. vietu, bet Jeļena Maļuka veterānu sacensībās paukošanā ar špagu ieguva 5.vietu.

Par Latvijas junioru čempionu paukošanā ar špagu vīriešu konkurencē kļuva Gļebs Čaikovskis, finālā uzvarot Danielu Laginovu ar rezultātu 15-11, bet 3. vietu ieguva Ņikita Anisko un Daniils Zamkovojs.

Par Latvijas veterānu čempionu paukošanā ar špagu kļuva Timirs Safins, finālā uzvarot Vitāliju Karpačovu ar rezultātu 6-5, bet 3. vietu ieguva Jūlija Vansoviča un Kirils Čaikovskis

Par Latvijas junioru čempionu paukošanā ar špagu sieviešu konkurencē kļuva Sofija Prošina, finālā uzvarot Nelliju Mihejevu ar rezultātu 15-9, bet 3.vietu ieguva Anna Marija Orlova un Ilona Boronenko.