Latvijas izlase iegūst bronzu kadetu ieskaites turnīrā, Kabrī

Nedēļas nogalē Kabrī, Francijā norisinājās Eiropas kadetu ieskaites turnīrs paukošanā ar floreti un meiteņu komanda (Liene Ābele, Nikola Junele, Polina Kozlova un Karolīna Krastiņa) ved mājās bronzas medaļu. 

Sestdien, 10. decembrī sacensības iesākās ar paukošanos individuāli uz starta devās  – zēni un meitenes. Sacensību diena iesākās ar puišu sacensībām, kurās starp 184 dalībniekiem piedalījās pieci latvieši: Maksims Bogdans, Markuss Zdors, Martins Gainutdinovs, Deniss Lebedevs,Vladislavs Sviridenkovs.

Puišu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Maksims Bogdans, kas no apakšgrupas izkļuva ar četrām uzvarām un automātiski kvalificējas T128, tāpat arī Markuss Zdors ar trīs uzvarām automātiski kvalificējas T128 . Markuss Zdors apakšgrupā izcīna trīs uzvaras pār pretiniekiem un tas ļauj automātiski kavlificēties T128. Deniss Lebedevs uzvar tikai vienās apakšgrupas  sacensībās un iegūst 141. vietu sacensībās. 

Maksims Bogdans cīņā par iekļūšanu T64 uzvarēja savu pretinieku no Rumānijas ar 15:9 un iekļuva T32. Cīņā par iekļūšanu T16, tika piedzīvots zaudējums Itāļu sportistam ar 15:5 un ierindojās 27. vietā

Markuss Zdors cīnījās par vietu T64, bet tika piedzīvots zaudējums ar 15:8 Ukrainas sportistam un ierindojās 94. vietā starp 182 dalībniekiem.

Pavisam neveiksmīga diena bija Vladislavam Sviridenkovam, kurš apakšgrupā piedzīvoja sešus zaudējumus, kas neļāva izkļūt no apakšgrupas. Sviridenkovs iegūst 182. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Francijas paukotājs Maxime Dubreuil.

Sacensības turpinājās ar meiteņu startiem uz startu devās sešas latviešu sportistes. Labāko rezultātu meiteņu konkurencē parādīja Liene Ābele , kura ieguva 30. vietu. Polinai Kozlovai , kas 2 nedēļas atpakaļ, Vācijā izcīnija 11. vietu,  – 39.vieta šoreiz. Karolīna Krastiņa ieguva 58. vietu, 74. vietu izcīnīja Nikola Junele, pārējās meitenes attiecīgi 135. vieta Evai Ormanei, bet Beatrisei Briedei – 162. vieta.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Vittoria Pinna no Itālijas.

Svētdien, 11. decembrī uz starta devās komandu sacensības paukošanā ar floreti meitenēs un puišiem. Latvija komandu ieskaitē tika pārstāvēta ar divām komandām. Meiteņu komandas sastāvā bija Liene Ābele, Nikola Junele, Polina Kozlova un Karolīna Krastiņa. Puišu komandas sastāvā bija Maksims Bogdans, Martins Gainutdinovs, Deniss Lebedevs un Markuss Zdors

Latvijas meiteņu izlase automātiski bija kvalificējušās T16, kur uzvarēja Lielbritānijas sportistes ar 45 : 25. Tādēļ, Latvijas meiteņu komanda izcīnīja uzvaru tikai ar vienu punktu pret Francijas meiteņu izlasi ar 34 : 33. Pusfinālā Latvijas meitenes tikās ar sportistēm no Itālijas un piedzīvoja zaudējumu ar 45 : 29 un izcīnīja 3. vietu.

Zelta medaļu ieguva Itālijas komanda.

Puišu komandas izlase, tāpat kā meiteņu izlases komanda automātiski kvalificējas T16, kur piedzīvoja zaudējumu Spānijas komandai, bet mūsu puiši ieguva 16. vietu.

Zelta medaļu ieguva Vācijas komanda.

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts