Pasaules Čempionāts 2022 , Dubaija – florete junioriem

Otrdien, 5. aprīlī Pasaules Čempionātā paukošanā junioriem un kadetiem sacensību diena iesākās ar puišu sacensībām paukošanā ar floreti, kurās starp 180 dalībniekiem piedalījās arī trīs latvieši: Valters Kaulakāns, Alekss Daniels Gafe un Ņikita Kuceba. Vēlāk sacensības notika arī sieviešu konkurencē paukošanā ar floreti, kurās starp 149 sportistēm piedalījās ar latviešu sportiste – Juta Mālniece.

Vīru konkurencē labāko rezultātu ir uzradījis Valters Kaulakāns, kas no apakšgrupas izkļuva ar trīs uzvarām un 97 numuru kvalifikācijas tabulā, tāpat arī Alekss Daniels Gafe, kas no apakšgrupas izkļuva arī ar trīs uzvarām un 105 numuru kvalifikācijas tabulā. Pavisam neveiksmīga diena bija Ņikitam Kucebam, kuram izdevās uzvarēt tikai vienu pretinieku kvalifikācijā, rezultātā Kucebam 142. vieta 180 dalībnieku konkurencē. Gafe un Kaulakāns notika cīņas par iekļūšanu T64, diemžēl abiem mūsu sportistiem zaudējums. Aleksam Danielam Gafem zaudējums ar 15:7 Francijas pārstāvim un rezultātā dalītā 105.-106. vieta, bet Kaulakāns piekāpās Japāņu sportistam ar rezultātu 15:2 un ierindojās dalītā 98.-99.vietā.

Vīru konkurencē par Pasaules čempionu paukošanā ar floreti kļuva japāņu sportists Kazuki Iimura (Kazuki Iimura).

Rīts iesākās labi mūsu sportistei Jutai Mālniecei, kas no apakšgrupas izkļuva tikai ar vienu zaudējumu un automātiski kvalificējās T64. Diemžēl iekļūšana nākamajā kārtā neizdevās iekļūt un Mālniece piedzīvoja zaudējumu 14:10 pret Japānas sportisti un ierindojās 37.vietā 149 dalībnieču konkurencē.

Sieviešu konkurencē par Pasaules čempioni paukošanā ar floreti kļuva amerikāņu paukotāja Laurēna Skruga (Lauren Scruggs)

 

Rezultāti online :  https://fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/3503818B90FB4982B5B2C7D7A6455223#today

 

Elizabete Balčus/Paukošana.TV

Foto: FIE Bizzi team

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts