Latvijas kauss 2018, paukošanā ar špagu

16. decembrī, Daugavpils olimpiskajā sporta centrā plkst 11:00, startēja Latvijas kauss paukošanā ar špagu pieaugušajiem. Vīriešu konkurencē piedalījās 16 sportisti, tai skaitā četri viesi no Lietuvas un viens no Ķīnas, savukārt sieviešu konkurencē, 13 Latvijas pārstāves. 

Rīts viesmīlīgajā Daugvpils Olimpiskajā centrā sākās ar labu noskaņojumu viesiem no Lietuvas, un ar nelielu uztraukumu mājiniekiem, jo no 16 sportistiem, DE kvalificējās 12 sportisti un tieši lietuvieši, Salokas Arnas (1) un Minkevicius Lukas (2), ieņēma pirmās 2 vietas kvalifikācijas sacensībās. Un kā vēlāk izrādījās uztraukumam ir pamats, jo lietuvieši pavisam nopietni bija nodomājuši vest mājās Latvijas Kausu un jau T4 Latvija bija mazākumā ar 1:3 pret Lietuvu. Cimborevičs Ernests vēl centās glābt situāciju, tomēr arī viņam nācās piekāpties papildlaikā ar 15/14 lietuvas pārstāvim Minkevicius Lukas. Tad nu lietuviešiem Minkevicius un Salokas atlika tikai izlemt, kurš liks somā kausu, ko abi arī izdarīja daudz netērējot laiku un pirmos 2 laikus “pārskrienot” ar pasivitāti. Atraktīvas izvērtās cīņas pēdējas 5 sekundes, kad Minkevicius Lukas zaudējot ar 5/8 vēl mēģināja noķert savu tautieti, bet tomēr laika izrādījās par maz un cīņā uzvarēja Salokas Arnas ar rezultātu 8/7.

T4 vīriešiem, rezultāti :

Salokas Arnas (LTU) – Kuzņecovs Kirils (LAT) 15/8
Fitkevicius Algirdas (LTU) – Baķis Gints (LAT) 15/4
Cimborevičs Ernests (LAT) – Loginovs Daniels (LAT) 15/12
Minkevicius Lukas (LAT) – Tamosiunas Mindaugas (LTU) 13/11

Fināls

Salokas Arnas(LTU) – Fitkevicius Algirdas(LTU) 15/5
Minkevicius Lukas(LTU) – Cimborevičs Ernests(LAT) 15/14

Latvijas kausa ieguvējs

Salokas Arnas (LTU) (uzvara pār savu tautieti Minkevičius Lukas ar rezultātu 8/7)
2. vieta Minkevicius Lukas,
3. vieta Cimborevičs Ernests un Fitkevicius Algirdas


Savukārt sieviešu konkurencē, no 13 sportistēm DE kvalificējās 10. Trenere Vansoviča Jūlija nodemonstrēja klasi savām audzēknēm DE kvalificējoties ar pirmo numuru un bez problēmām tiekot pusfinālā, kur piekāpās Sjanitai Aleksandrai 10/15, kas nesen atgriezusies uz celiņa pēc neliela atvaļinājuma. “Vecās gvardes” cīņa pusfinālā arī izraisīja neviltotu publikas interesi, atstājot ēnā jaunatnes pusfinālu, kur savā starpā tikās Babenko Ērika un Vilcāne Jana drošu uzvaru ar 15/6 izcīnot Vilcānei Janai. Fināls Vilcāne pret Sjanitu izvērtās aizraujošs, neskatoties uz to ka Vilcāne visu cīņu bija vadībā ar nelielu pārsvaru, tomēr pieredze ņēma virsroku, un Sjantia Aleksandra izcīnīja uzvaru papildlaikā ar 15/14.

T4  sievietēm, rezultāti :

Vansoviča Jūlija – Geiko Diana (15/3)
Sjanita Aleksandra – Dobkeviča Marta (15/11)
Vilcāne Jana – Mihejeva Nellija (13/12)
Babenko Ērika – Besecka Darija (15/14)

Fināls

Vilcāne Jana – Babenko Ērika (15/6)
Sjanita Aleksandra – Vansoviča Jūlija (15/10)

Latvijas kausa ieguvēja

Sjanita Aleksandra (uzvara pār Vilcāni Janu 15/14)
2.vieta Vilcāne Jana
3.vieta Babenko Ērika un Vansoviča Jūlija

Foto Paukosana.TV

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts