Paukošanas sezonu tiek plānots atsākt novembrī

5-6. jūlijā notikušajā FIE izpildkomitejas sanāksmē tika pieņemts lēmums par paukošanas sezonas atsākšanu novembrī, šajā sezonā iztiekot bez satelītturnīriem, kas tradicionāli norisinājās septembrī, oktobrī. Augustā situācija tiks izvērtēta vēlreiz un atkarībā no apstākļiem sezonas sākuma laiks var tikt mainīts. Tāpēc nākamās sezonas oficiālo kalendāru visdrīzāk saņemsim ne ātrāk par septembri.

Tāpat tika pieņemti vairāki lēmumi par sancensību atcelšanu un pārcelšanu. ASV plānotais Junioru un Kadetu pasaules čempionāts ir atcelts. ASV Paukošanas Federācija ir paudusi gatavību organizēt 2022. gada čempionātu. Tāpat arī tiek atcelts Horvātijā (Porečā) šā gada oktobrī plānotais Veterānu pasaules čempionāts. Porečas orgkomiteja ir gatava rīkot 2022. gada sacensības. Arī 2021. gadā Kairā plānotais pasaules čempionāts pieaugušajiem nenotiks, jo 2021. gads nu ir kļuvis par Olimpisko gadu, sakarā ar Tokijas Olimpisko spēļu pārcelšanu. Kairā pasaules labākie paukotāji tiks gaidīti 2022. gadā.

Olimpiskie kvalifikācijas rezultāti tika iesaldēti jau gada pirmajā pusē, jo daudzas sacansības tika atceltas, tagad ir pieņemts lēmums izziņot oficiālos 2019/2020 sezonas uzvarētājus ņemot vērā līdz martam nopelnītos punktus.

Šogad nenotiks arī FIE tiesnešu eksaminācija un tiek atlikta dažu tehnisko noteikumu ieviešana. Tā maragena asmens zobenistiem būs obligāts tikai no 2021. gada septembra.

FIE Dokuments

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts