Pasaules čempionāts Toruņā. Florete

Nākamās trīs čempionāta dienas notika sacensības paukošanā ar floreti. Latvijas pārstāvji Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece, Emīlija Maslobojeva, Jegors Aleksejenko, Žans Husainovs, Skylar Lee Pitcher. Treneri Toms Stašulāns, Anna Anaņina, Jekaterina Salkova, Valdis Kupčs.

Floretes komanda ir arī visspēcīgākā šobrīd no visiem ieroču veidiem, tāpēc protams tika gaidīts arī rezultāts, jo īpaši no meitenēm. Atgādināšu, ka pirms mēneša Jekaterina Solodkiha izcīnija 5. vietu Eiropas junioru un kadetu čempionātā. Pirmā diena gan bija vairāk iesildīšanās, jo kadetu vecumā esošie sportisti startēja junioru konkurencē. Pirmo kvalifikāciju izdevās pārvarēt tikai Jekaterinai Solodkihai un Emīlijai Maslobojevai, pārējie diemžēl tālāk par grupu turnīru netika. Labākais rezultāts Jekaterinai Solodkihai, kas uzvarēja arī vienu cīņu izlēgšanas kārtā.

Rezultāti mūsējiem junioru konkurencē:

59.vieta Jekaterina Solodkiha,
79.vieta Emīlija Maslobojeva,
104.vieta Juta Mālniece,

137.vieta Skylar Lee Pitcher,
142.vieta Žans Husainovs,
156.vieta Jegors Aļeksejenko.

 

 

Otrajā dienā kadetu sacensībās grupu kvalifikāciju, kā jau bija gaidīts, veiksmīgi pārvarēja visi sportisti. Pitčers automātiski kvalificējās T64, savukārt Aleksejenko un Husainovs veiksmīgi uzvarot pirmās cīņas līdz 15 punktiem. Tālāk gan neviens no puišiem netika. Meitenēm savukārt Solodkiha veiksmīgi aizvadot grupu sancesības, cīņām līdz 15 punktiem kvalificējās ar sesto labāko rezultātu. arī pārējās meitenes nodrošināja sev automātisku kvalifikāciju T64. Pirmās cīņas par iekļūšanu T32 visām bija veiksmīgas, tomēr tālākajās cīņās zaudējums. Tikai Juta Mālniece bija spējīga uzrādīt lauvas cienīgu pretestību, zaudējot gan ar 14:15 HonKongas sportistei. Solodkihas un Maslobojevas pretinieces par iekļūšanu T16 izrādījās galvas tiesu pārākas.

Rezultāti kadetu konkurencē:

18.vieta.Jekaterina Solodkiha
24.vieta Juta Mālniece
27.vieta Emīlija Maslobojeva

44.vieta Skylar Lee Pitcher
61.vieta Jegors Aleksejenko
64.vieta Žans Husainovs

 

Komandu konkurencē floretisti nestartēja, jo pasaules čempionātā tiek aizvadītas tikai junioru komandu sacensības. Junioru konkurencē Latvijai šobrīd komanda nav startējusi sezonas garumā, kas nozīmē arī pēdējo vietu reitingā un līdz ar to pirmā tikšanās būtu ar kādu no spēcīgākajām pasaules junioru komandām ar diezgan paredzamu rezultātu.

Dubultčempiona titulu meitenēm gan kadetu, gan junoru konkurencē sensacionāli izcīnijā amerikāniete Lauren SCRUGGS,  puišiem gan kadetu gan junioru čempiona titulu izcīnija Krievijas sportisti Egor BARANNIKOV un Kirill BORODACHEV. Komandu sacensībās gan pušiem, gan meitenēm čempiona tituls Krievijas komandām.

Oficiālie sacensību rezultāti.

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts