Pasaules čempionāts Toruņā. Špaga

Pēdējās trīs čempionāta dienas tika atvēlētas špagistiem. Neskatoties uz to, ka špaga tiek uzskatīta gandrīz par visgarlaicīgāko un neskatāmāko ieroču veidu, paukošanā ar špagu dalībnieku skaits bija krietni lielāks nekā paukošanā ar zobenu vai floreti. Paukošana ar špagu ir vistuvākais ierocis klasiskajai divcīņai. Latviju Toruņā šajās dienās pārstāvēja Jana Vilcāne, Nellija Mihejeva, Valērija Razasčonoka, Gļebs Čaikovskis, Dmitrijs Ņikuļins, Daniels Zļenko, Daniels Loginovs. Treneri Aleksandrs Pļaskins, Jūlija Vansoviča un Kirils Čaikovskis.

Pirmajā sacensību dienā, junoru konkurencē, grupu kvalifikāciju veiksmīgi pārvarēja Čaikovskis, Vilcāne un Zļenko, tomēr visiem pirmās cīņas līdz 15 punktiem bija neveiksmīgas. Dmitrijs Ņikuļins, kas gan vēl ir kadetu vecumā, junioru konkurencē izstājās jau pēc apakšgrupu sacensībām. Rezultātā Jana Vilcāne ieņēma 72.vietu, Daniels Zļenko 117. vietu, Gļebs Čaikovskis 132. vietu, Dmitrijs Nikuļins 153.vietu.

 

Nākamajā dienā, kadetu sacensībās meitenēm, Nellija Mihejeva veiksmīgi pārvarēja atlasi un arī uzvarēja pirmo cīņu līdz 15 punktiem, kas gan arī bija viss šim čempionātam. Izlases pastarīte Valērija Razosčonoka nespēja uzvarēt nevienu no apakšgrupas cīņām. Zēniem jau pirmajā kārtā izstājās Dmitrijs Ņikuļins, ar vienu uzvarētu cīņu apakšgrupā nepietika, lai kvalificētos tālākajām sacensībām. Gļebs Čaikovskis pārvarēja kvalifikāciju, bet izstājās jau pēc pirmās izlēgšanas cīņas. Vislabāk veicās Danielam Loginovam , kas uzvarēja pirmo un arī vienīgo cīņu līdz 15 punktiem. Rezultātā Danielam Loginovam 48.vieta, Nellijai Mihejevai  63. vieta, Gļebam Čaikovskim 100. vieta, Valērijai Razosčonokai 116.vieta, Dmitrijam Nikuļinam 123. vieta.

 

Junioriem individuālos čempiona titulus izcīnija Federica ISOLA (ITA) un Arthur PHILIPPE (FRA), kadetiem savukārt labākie bija Eszter MUHARI (HUN) un Enrico PIATTI (ITA). Komandu sacensībās meitenēm triumfēja Francija , puišiem nepārspējama bija Ungārijas izlase.

 

Oficiālie sacensību rezultāti.

 

 

 

 

 

Ja esi atradis tekstā kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu painformē, iezīmējot kļūdaino tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Padalies ar informāciju

Related posts